Informujemy, że Nasza Poradnia została wyróżniona certyfikatem "Zadowolony Pacjent" :D

 

Logo_ZP_email.png (170×170)

 

 

 

 

Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna

w Bytowie prowadzi nabór na warsztaty

"Szkoła dla Rodziców i Wychowawców".

Chętnych prosimy o zgłoszenie się do Sekretariatu Poradni.

 

 

 

  

PORADNIA PSYCHOLOGICZNO – PEDAGOGICZNA

ul. Gdańska 59, 77-100 Bytów

tel./fax 059 822 25 20

e-mail: sekretariat@poradniabytow.pl

NIP: 842-10-23-184

REGON: 000908490

Poradnia czynna jest codziennie od poniedziałku do piątku 
(sekretariat od 7:30 do 17:00 pon - czw

od 7:30 do 15:30 pt)

Wyluzowany

 

 

 

Klauzula informacyjna o ochronie danych osobowych dla klientów korzystających z pomocy Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Bytowie

 

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) z dnia 27 kwietnia 2016 roku, uprzejmie Pana/Panią informuję, iż:

pkt. 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna w Bytowie, ul. Gdańska 59, 77 – 100 Bytów.

pkt. 2. Inspektorem Ochrony Danych w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bytowie jest Pan Mateusz Zarychta , e-mail:iod@epomerania.pl

pkt. 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa wyłącznie w zakresie uprawnień wynikających ze statutu Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Bytowie.

pkt. 4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres określony przepisami prawa oraz niezbędny do realizacji celu wskazanego w pkt 3.

pkt. 5. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody) w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

pkt. 6. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do UODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

pkt. 7. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne i zgodne z warunkiem zawarcia umowy; brak podania danych będzie wiązał się z brakiem możliwości świadczenia usług oraz nie wywiązania się z umowy, Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania; zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach wyłącznie do celów serwisowych i sporządzania kopii zapasowych, konsekwencją takiego przetwarzania będzie zapewnienie bezpieczeństwa danych zapasowych na serwerach.

 

 

 

 

 

mgr Katarzyna Gajewska

Dyrektor Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Bytowie